€ 15.99
€ 11.99
Ušetril si: € 4.00
€ 9.50
€ 6.30
Ušetril si: € 3.20
€ 11.70
€ 5.85
Ušetril si: € 5.85
€ 2.10
€ 1.05
Ušetril si: € 1.05
€ 14.89
€ 7.45
Ušetril si: € 7.44
€ 13.30
€ 6.65
Ušetril si: € 6.65
€ 9.90
€ 4.95
Ušetril si: € 4.95
€ 150.00
€ 69.00
Ušetril si: € 81.00
Tlačiť
PDF

Vydavateľstvo VIA Bibliotheca, s.r.o.

Napísal Administrátor.

Čím sa zaoberá naše vydavateľstvo?

Potrebujete alebo chcete vydať knihu? My Vám to umožníme. U nás je možné vydávať knihy aj po pár kúskov. Je to len na Vás. Spracujeme celé vydanie a postaráme sa aj o predaj vydaných kusov.

Dávate svoje myšlienky na papier? Napísali ste rozprávkovú knižku alebo román? Určite je vašim snom vidieť ho ako vytlačenú knižku, držať ho v ruke a listovať. Stačí keď sa na nás obrátite a my Vám s tým pomôžeme.

Ste vysokoškolským učiteľom? Potrebujete niečo vydať a bolo by fajn keby Ste na tom ešte aj niečo sám pre seba zarobili? Máme pre Vás riešenie.

V prípade, že sa chcete na nás obrátiť a získať bližšie informácie, napíšte nám prosím e-mail kde uvediete aj svoj telefonický kontakt a pár riadkami opíšete svoju požiadavku na nás a my Vás budeme kontaktovať.

Vydanie ťa nebude stáť vôbec nič v prípade postúpenia práva na tvoju knihu nášmu vydavateľstvu!!!!!!

Máš napísanú knihu? A potrebuješ pomôcť s jej vydaním? Knihu vydáme úplne každému, stačí nás osloviť prostredníctvom mailu, poslať svoju knihu vo worde, my navrhneme predajnú cenu a po vzájomnej dohode ti zašleme licenciu, ktorú podpíšeš a kniha sa môže vydať. Celé vydanie a všetko okolo toho zabezpečíme. Máš šancu prezentovať sa svojím dielom. Keď nám budeš písať nezabudni uviesť aj telefonický kontakt. A začni sa tešiť na to ako budeš listovať vo svojej vlastnej knihe. 

Máš aj inú možnosť a to vydanie knihy vo vlastnej réžii:
Keď si autor nepraje postúpiť právo na svoju knihu vydavateľstvu, ponúkame možnosť vydať knihu na náklady autora. Zabezpečíme všetky služby spojené s vydaním knihy (náležitosti knižnej publikácie podľa zákonných požiadaviek, korektúry, grafické návrhy, tlač, konverziu do formátov elektronických kníh, propagáciu, predaj aj tlačených aj elektronických kníh a iné podľa požiadavky autorov.

Kontakt pre vydavateľskú činnosť je: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.